Geleceğin Modası

Süvari Akıllı Kravatlarda Hayat Buluyor!

Kaçırmak istemeyeceğiniz bir deneyim sunan Süvari Akıllı Kravatları ile ofis hayatınızda, toplantılarınızda, yeni müşteri görüşmelerinizde farkınızı ortaya koyacaksınız. Süvari Akıllı Kravatları ile cep telefonlarını hafifçe temas ettirdiğinizde, kartvizit bilgilerinizin kişi listesine eklendiğini göreceksiniz. Süvari Akıllı Kravatları ile kartvizitiniz her zaman yanınızda.

NFC Nedir?

Yeni nesil kablosuz bağlantı teknolojisi olan NFC, destekleyen akıllı telefon, tablet gibi cihazlarla, manyetik sinyaller sayesinde bağlantıya geçmenizi sağlayan bir teknolojidir. Kodlanabilen NFC etiketleri ile NFC destekli telefon ve tabletler sayesinde hayatı kolaylaştıracak bir çok özellik kullanılabiliyor. Biz de sizlerin hayatını kolaylaştırmak adına NFC etiketleri ile kravatlarımızı birleştiriyoruz ve kartvizit taşıma ihtiyacınıza son veriyoruz.

Next

Kartvizit Bilgileri

Online mağazamızdan yapacağınız alışverişte, paylaşacağınız isim, soy isim, firma bilgisi, adres, telefon numarası, mail adresi bilgileriniz ile Akıllı Kravatlarınız size özel olarak hazırlanacak ve tüm bilgileriniz içerisinde tanımlanmış olarak sizlere ulaştırılacaktır.

Next

200 TL ve üzeri alışverişlerde hediye olarak gönderilecek olan NFC kodlu Süvari kravatlar Süvari markasının değerli müşterilerine özel bir armağanıdır.

NFC Alışverişe Başla