Ürün Ara

Arama Sonucu:

Politikalarımız

KALİTE POLİTİKASI

STRATEJİLERLE HAREKET EDERİZ:

Stratejik yönetim yaklaşımı ile misyon ve vizyonumuza yönelik hedeflerimizi, çalışanlarımızın katılımıyla hayata geçiririz.

FAYDA VE MEMNUNİYETİ HEDEFLERİZ:

Müşterilerimize yönelik fayda ve memnuniyeti hedefler, hedef kitlemizin hayatını kolaylaştırmak ve ulaşılabilir şıklık sunmak için uygun fiyat stratejisi ile hareket ederiz.

YASAL VE MÜŞTERİ GEREKLİLİKLERİNİ YERİNE GETİRİRİZ:

Ürün ve hizmetlerimizin sürekliliği için yasal ve uygulanabilir diğer gereklilikleri yerine getirir, iç ve dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek beklentilerini karşılayıp, tatmin derecesini ölçeriz.

DESTEKLEYİCİ LİDERLİK YAKLAŞAMINI BENİMSERİZ:

Liderlik yaklaşımı ile çalışanlarımızı bilgi, beceri, eğitim ve değişim yönünde destekler, gelişime yönlendirir, başarılarını tanır, takdir ederiz.

İYİLEŞTİRMEYİ SÜREKLİ KILARIZ:

Kalite Yönetim Sistemi’ nin sürekli iyileştirilmesi için süreçlerimizi etkililik ve verimlilik ilkesiyle yönetir, teknolojik gelişimlerle destekleriz.

İŞ SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLARIZ:

Kurumsal risk yönetimi yaklaşımı ile iş sürekliliğini güvence altına alırız.

ÜRÜNDE GÜVEN SAĞLARIZ:

Ürünlerimizin müşteriye ulaştırılması aşamasına kadar etkin kalite kontrol süreçleri ile insan sağlığına ve çevreye yönelik standartların korunmasını ve geliştirilmesini sağlarız.

ETKİN HİZMET SUNARIZ:

Tüm satış noktalarımızda etkin hizmet anlayışı ile hareket ederiz.

SEKTÖR GELİŞİMİNİ HEDEFLERİZ:

Ortak faaliyet alanında bulunduğumuz diğer markaların, ülkeye katkılarını artıracak yapıcı duruşu, iş birliğini ve dostluğu ön planda tutarız.

Fatih Coşkun
İcra Kurulu Başkanı


 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KÜLTÜRÜ OLUŞTURURUZ:

İç ve dış paydaşlarımız ve faaliyetlerimizden dolayı etkilenebilecek diğer kişilerin sağlığını koruma, güvenli ve sağlıklı bir iş çevresi sağlama ve sürdürme sorumluluğunun bilincinde olup, bu yükümlülüğü çatımız altında yürütülen bütün faaliyetlere entegre etmeyi sağlamak için İş Sağlığı ve Güvenliği kültürü oluştururuz.

RİSK YÖNETİMİ YAKLAŞIMINI BENİMSERİZ:

Tüm faaliyetlerimizde insanı en değerli varlık olarak kabul eder; güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturarak, iç ve dış paydaşlarımızı oluşabilecek her türlü kazadan korumayı sağlamak için risk yönetimi yaklaşımını benimseriz.

FARKINDALIK OLUŞTURURUZ:

İç ve dış paydaşlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda bilincini arttırmak amacıyla eğitim faaliyetleri planlar ve gerçekleştiririz.

SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEYİ TAAHHÜT EDERİZ:

Yasal ve diğer gerekliliklerin bir adım önünde uygulamalar yürütürüz. Yeni yatırımlarımızı ve yeni faaliyetlerimizi İş Sağlığı ve Güvenliği kriterlerini dikkate alarak planlar, bu uygulamalara paralel olarak İş Sağlığı ve Güvenliği performansını sürekli iyileştiririz.

Fatih Coşkun
İcra Kurulu Başkanı


 

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ KAPSAMIMIZ

Süvari’ de TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi; Genel Müdürlükte, kurulu olduğu alan dahilinde yönetim ve idari organizasyon faaliyetleri ile bu faaliyetlerle ilişkili işlemleri ve bunlara bağlı ürün/hizmet sunumlarını içeren; İnsan Kaynakları ve İdari İşler, Bilgi Teknolojileri ve Süreç Geliştirme, Pazarlama, Lojistik, Kategori, Ürün Yönetimi ve Bütçe Planlama, Yurt İçi Satın Alma, Finans, Muhasebe, Pazar Geliştirme, Toptan Satış, Franchise Yatırım, Yurt Dışı Satış ve Operasyon, Yurt İçi Satış bölümlerindeki tüm süreçleri kapsamaktadır.

Oluşturulan sistem, bu çerçevede;

Yöneticilerimizi, çalışanlarımızı, stajyerlerimizi, ziyaretçilerimizi bağlamakta, komşularımızı, dış tedarikçilerimizi, müşterilerimizi, çevre ve resmi kuruluşları yakından ilgilendirmektedir.

Anasayfa
Kategoriler
Sepetim (0)
Üye Ol